V nabídce elektrokol si jistě naleznete ten správný model pro Vás. Kola se zadním motorem Bafang, středovým pohonem Bafang, Shimano a Bosch. Internet a obrázky Vám nic neřeknou, proto si přijďte osobně vzkoušet kterýkoliv z modelů a poznat tak rozdíly. U elektrokol je nezbytné servisní zázemí více, než u jakéhokoliv jiného kola. Proto nakupujte pouze u odborníků, kteří Vám nejlépe poradí a zároveň se Vám postarají o servis Vašeho elektrokola. Provádím servis včetně diagnostiky  výše uvedených systémů.

 
 

LECTRON www.lectronbikes.com

KROSS     www.kross.pl/cz/bikes/ebike

 

ELEKTROKOLA      

LECTRON BIKES   

Značka Lectron se specializuje na jízdní kola s elektrickým asistovaným pohonem. Elektrokola Lectron se vyznačují dlouhým dojezdem, nízkou hmotností a použitím značkových komponent, spolu s moderním designem.

Tato elektrokola si získala oblibu ve více než 30 zemích světa. Pod značkou Lectron jsou dodávána v regionu střední Evropy již sedmý rok. Vývoj designu a finální montáž probíhá v Rakousku a v ČR. Na kolech jsou uplatňovány osvědčené značkové komponenty od globálních značek (Shimano, Tektro, Panasonic, Samsung, RST, Bafang).

Trvalá orientace na vyspělé trhy se stala základem pro inovace a plnění vysokých kvalitativních standardů. Významně rostoucí objem prodeje a využití moderních výrobních technologií umožnilo snížit výrobní náklady a nabídnout spotřebitelům inovativní řadu elektrokol s kvalitními komponenty za dostupné ceny. Mezinárodní certifikace CSA,CE, PSE a EN 15194 podtrhují dosahovanou úroveň produktů a jsou trvalým závazkem kvality.

 
                                                                                V